Mężczyzna zakochany-15 oznak, dzięki którym ... | Szczesliwe.pl
31 marca 2015 Redakcja Szczęśliwe
Mężczyzna zakochany - Poznaj 15 oznak, dzięki którym dowiesz się, czy kocha czy nie kocha?

Mężczyzna zakochany – 15 oznak, dzięki którym dowiesz się, czy tak właśnie jest

Udało się. Wreszcie znalazłaś wspaniałego mężczyznę. Znacie się już jakiś czas, spotykacie się i generalnie bardzo dobrze Wam razem. Ty czujesz, że to właśnie jest ten jeden jedyny, ale wciąż masz wątpliwości, czy on darzy Ciebie równie gorącym uczuciem. Niektóre oznaki wskazujące na to, że on też Cię kocha, są to co bardziej oczywiste, inne mniej, a jeszcze inne czasem bardzo trudno dostrzec.

Biuro Matrymonialne Szczęśliwe przygotowało 15 sygnałów, dzięki którym możesz sprawdzić, czy Twój mężczyzna zakochał się w Tobie.

 • Znasz jego przyjaciół

Mężczyzna, który wiąże poważne plany z daną kobietą, zawsze stara się wprowadzić ją w grono swoich znajomych. Nigdy jej nie izoluje od swojego otoczenia, nie ukrywa i nie wstydzi się jej, bez względu na to, czy jego bliscy ją akceptują, czy też nie.

 • Rodzina

Poznałaś już jego rodzinę? A może on sam dąży również do tego, żeby poznać Twoją? Zatem wiedz, że naprawdę mu zależy na Tobie i w ten sposób okazuje Ci, jak ważna jesteś dla niego.

 • Kontakt wzrokowy

Jeżeli mężczyzna stale stara się utrzymywać z Tobą kontakt wzrokowy, jest to ewidentny znak, że jest Tobą poważnie zainteresowany. Zwróć uwagę na to, czy często patrzy się na Ciebie, gdy jesteście w tym samym pomieszczeniu, ale nie rozmawiacie ze sobą. Jak podkreślają naukowcy, na widok osoby, w której jesteśmy zakochani, powiększają się nasze źrenice. Zatem możesz to śmiało sprawdzić przy najbliższym spotkaniu.

 • Chce Cię lepiej poznać

Mężczyzna zakochany w kobiecie, zawsze chce ją lepiej i bliżej poznać. Wypytuje ją o życie, pasje, upodobania i wykazuje autentyczne zainteresowanie, gdy ta opowiada o sobie.

 • Dotyk

Oznaką tego, że mężczyzna jest w Tobie zakochany jest to, że często stara się Ciebie dotykać. Niby przypadkiem, niby niechcący. Co więcej nie wstydzi się tego robić w miejscach publicznych. W ten sposób chce pokazać całemu światu, że jest właśnie z Tobą, że jest z tego dumny i że Cię chroni. Jeżeli ponadto lubi Cię przytulać i robi to często, to ewidentnie daje Ci do zrozumienia, że jest Tobą poważnie zainteresowany.

 • Częsty kontakt

Gdy się nie widzicie, często dzwoni do Ciebie lub pisze SMS-y? To znak, że myśli o Tobie i tęskni.

 • Uśmiech

Masz wyraźne odczucie, że on się wspaniale bawi w Twoim towarzystwie? A może już na sam Twój widok szeroko i szczerze się uśmiecha? Chyba nie musimy Ci wyjaśniać, na co to wskazuje?

 • Częste spotkania

Jeżeli mężczyzna nieustannie chce się z Tobą spotykać, szuka byle pretekstu, żeby Cię zobaczyć chociaż na chwilę i jest w stanie jechać do Ciebie przez pół miasta w nocy, to ewidentny znak, że on Cię kocha.

 • Zazdrość

Zdrowa i lekka zazdrość zawsze jest czymś naturalnym w stosunku do osób, na których nam bardzo zależy.

 • Przyszłość

Czy zdarza mu się nieraz opowiadać o swoich planach na przyszłość? A może coraz częściej uwzględnia w nich Ciebie, pytając przy tym, co Ty o tym wszystkim sądzisz? Takie i podobne zachowania wskazują na to, że Twój partner traktuje Wasz związek bardzo poważnie i wiąże z nim długoterminowe plany.

 • Kompromisy

Mężczyzna, który jest gotów iść na kompromis tylko po to, żeby Cię nie urazić, a przede wszystkim żeby Cię zadowolić, pokazuje tym samym, jak dużo dla niego znaczysz. Zawsze liczy się z Twoim zdaniem, szanuje Twoją opinię i bierze ją pod uwagę przy podejmowaniu decyzji dotyczących Waszego wspólnego życia.

 • Liczysz się Ty

Jeżeli on stawia na pierwszym miejscu Twoje potrzeby, robi wszystko, żebyś tylko była szczęśliwa, a w chwilach Twojej słabości jest zawsze obok, uspokaja Cię i pociesza, to chyba nie masz wątpliwości, że jest naprawdę zakochany? Dba o Ciebie, wykazuje autentyczną i głęboką troskę i czuje się odpowiedzialny za Twój los? Gratulujemy!

 • Męska duma

Gdy się pokłócicie, nie potrafi się zbyt długo na Ciebie gniewać i to on pierwszy wyciąga dłoń? Potrafi przyznać się do błędu i umie szczerze przepraszać? Gdybyś tak wiele dla niego nie znaczyła, raczej nie byłby w stanie schować swojej męskiej dumy.

 • Szacunek

Kiedy mężczyzna jest naprawdę zakochany w kobiecie, szanuje ją bez względu na wszystko. Traktuje ją dobrze, niezależnie od tego, gdzie są, z kim, w jakich okolicznościach i w jakim są humorze. Nawet podczas kłótni nie przekracza pewnych granic.

 • Zwraca uwagę na wygląd

Nieustannie prawi Ci szczere komplementy? Masz wrażenie, że wychodzi mu to bardzo naturalnie? Zawsze zauważa, kiedy zmienisz fryzurę, założysz nową sukienkę, itp.? Ewidentnie jest Tobą oczarowany i mocno zainteresowany.

Na koniec pamiętaj, mężczyznom bardzo trudno jest mówić o swoich uczuciach, a tym bardziej wypowiadać słowo „kocham”, nawet jeśli są naprawdę bardzo zakochani. Dlatego staraj się zwracać uwagę na te drobne, bardzo często nieświadomie wysyłane przez nich oznaki i prawidłowo je odczytuj. Jeżeli do tego wszystkiego mężczyzna zamiast mówić „ja”, mówi „my”, pokazuje Ci, że jest w Tobie zakochany na zabój i że stałaś się częścią jego życia.