Nowe Pakiety - Szczęśliwe.pl
3 stycznia 2019 Redakcja Szczęśliwe
Nowe Pakiety

Nowe Pakiety na Nowy Rok

 

Nowy rok, to nowe wyzwania i potrzeba nowych zmian – dla naszych nowych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowe Nowe Pakiety na Nowy Rok.

W ofercie naszego Biura Matrymonialnego szczesliwe.pl, znajdziecie Państwo nowe, wyjątkowe pakiety. To ciekawsze propozycje, opcje i atrakcyjniejsze ceny.

Ponieważ wprowadzamy trzy Nowe Pakiety: START, STANDARD oraz VIP – zmieniamy się na lepsze – dla Was.

START

Absolutną nowością jest wyjątkowy i rewolucyjny pakiet START – ponieważ jest to pakiet dedykowany na dobry początek. Dla tych z Państwa, którzy chcą dopiero rozpocząć przygodę związaną z poszukiwaniem swojego partnera, to bardzo ciekawa propozycja, ponieważ pakiet jest bardzo atrakcyjny cenowo, a poza tym nie wymaga podpisywania umowy na długi okres czasu.

STANDARD

Pakiet STANDARD, to pakiet, który od dawna mamy w naszej ofercie. Zmodyfikowaliśmy jego parametry o nowe, bardzo atrakcyjne opcje, ponieważ dbamy o satysfakcję naszych Klientów. Pakiet STANDARD jest skierowany do Klientów nastawionych na nieco dłuższe i efektywniejsze poszukiwania partnerów.

VIP

Dla bardziej wymagających Klientów oferujemy nowy pakiet VIP. To pakiet trwający 12 miesięcy – najdłużej spośród oferowanych innych pakietów. Poza tym zawiera najbogatszy zestaw usług dodatkowych, w tym możliwość skorzystania z ofert biur zagranicznych.

 

Mamy nadzieję, że Nowe Pakiety na Nowy Rok spotkają się z przychylnym przyjęciem przez naszych nowych potencjalnych Klientów. Przyniosą im w Nowym Roku oczekiwane zmiany na lepsze, ponieważ zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem.

Szczegółowe informacje możecie Państwo przeczytać na naszej stronie klikając tutaj lub dzwoniąc do naszych Konsultantów pod numer: 516-527-527

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego Biura Matrymonialnego szczesliwe.pl