Pomysły na drugą randkę − zaskocz ją! | Szczesliwe.pl
1 kwietnia 2015 Redakcja Szczęśliwe
Pomysły na drugą randkę − zaskocz ją!

Kreatywne pomysły na drugą randkę to jest to

Wreszcie się udało. Macie już tę pierwszą randkę za sobą. Zaprosiłeś ją na drugą, a ona się zgodziła. Kino, restauracja? Nuda. Zaskocz ją! Zerwij z rutyną, z konwencją i z pewnymi utartymi już schematami. Spraw, żeby to kolejne spotkanie było niezapomniane dla Was obojga i pomogło Ci wywrzeć na swojej wybrance jeszcze lepsze wrażenie.

Specjalnie dla Ciebie Biuro Matrymonialne Szczęśliwe przygotowało nietuzinkowe pomysły na drugą randkę.

Pamiętaj, druga randka jest tak samo ważna, jak pierwsza. To od jej powodzenia zależy, czy będzie kolejna, czy Wasza znajomość zakończy się jednak już na tym etapie. Zanim zaplanujesz następne spotkanie, dowiedz się szczegółowo, jak Twoja partnerka lubi spędzać czas. Dzięki temu zafundujesz jej i sobie wspaniałe wspomnienia oraz zwiększysz tym samym szanse na kolejną randkę.

 1. Weźcie rowery i udajcie się na wycieczkę. Ruch, świeże powietrze i czas mile spędzony razem − gwarantowane. Jeśli nie macie swoich dwukołowców, skorzystajcie z rowerów miejskich, bądź też z innych wypożyczalni.
 2. A może by tak spróbować wybrać się razem na lekcję gotowania?
 3. Jeżeli Twoja partnerka jest odważna, lubi adrenalinę i przygodę, zaproponuj jej gokarty, skok na bungee, ze spadochronem, lot balonem, itp.
 4. Zabierz swoją wybrankę na turniej sportowy bądź też podobny event w Twojej okolicy. Mogą to być wyścigi konne, turniej golfa czy polo.
 5. Ciekawym pomysłem na drugą randkę może być wspólne wyjście do muzeum bądź też do galerii sztuki, dzięki czemu nie będziecie narzekać na ewentualny brak tematów do rozmowy. Zawsze możecie skomentować wystawę i jej eksponaty.
 6. Zorientuj się, jakie eventy kulturalne odbywają się właśnie w Twoim mieście oraz w jego okolicach i zaproponuj swojej partnerce wspólne uczestnictwo. Mogą to być różne festiwale, imprezy poświęcone konkretnej kulturze, cykliczne wydarzenia, itp.
 7. Zabawcie się w turystów we własnym mieście. Odkrywajcie nowe miejsca, nowe nieznane Wam jeszcze uliczki, parki.
 8. Ciekawą odmianą dla standardowych restauracji, kawiarni czy pubów, może być klub jazzowy lub też piano bar.
 9. Wybierzcie się na karaoke. Nie ma znaczenia, czy umiecie śpiewać czy nie. Tutaj chodzi przede wszystkim o zabawę.
 10. Dobrym pomysłem na randkę jest wspólne wyjście do teatru, najlepiej na komedię, na kabaret bądź też do comedy club. Dzięki temu zapewnisz swojej wybrance potężną dawkę śmiechu.
 11. Spróbujcie spędzić ten wspólny czas na sportowo. Może gra w tenisa, golfa albo nauka jazdy konno?
 12. Jeśli chcielibyście jednak pójść do restauracji, poproście kucharza, żeby przygotował coś zupełnie nowego, tylko dla Was. Albo spróbujcie jakiejś nieznanej Wam kuchni etnicznej, np. tajskiej, indyjskiej, węgierskiej, rosyjskiej, itp.
 13. Wsiądźcie w samochód i pojedźcie w przypadkowo wybranych kierunku. Zatrzymajcie się w najbliższym nieznanym Wam mieście i zjedzcie tam obiad.
 14. Pojedźcie gdzieś, gdzie Was nikt nie zna i zróbcie coś, co zawsze chcieliście zrobić, ale się wstydziliście, baliście, itp.
 15. A może spróbujecie nauki tańca towarzyskiego?

Reasumując, wszystko zależy od Ciebie, Twojej wyobraźni i Waszych wspólnych preferencji. Oczywiście nie możesz nic narzucać swojej wybrance i zmuszać ją do spędzania czasu tak, jak tylko Ty chcesz. Koniecznie uprzedź ją, jaką masz propozycję na Waszą drugą randkę, żeby wiedziała, w co się ubrać, jakie buty założyć i ewentualnie co wziąć ze sobą. Dodatkowo przygotuj sobie alternatywę, w razie gdyby Twoja pierwsza propozycja nie przypadła jednak do gustu Twojej partnerce.

Na koniec pamiętaj, iż to właśnie brak rutyny, element zaskoczenia i kreatywność najlepiej podsycają tę iskrę i wzajemne zainteresowanie w relacji damsko-męskiej.