Znajdź miłość na wiosnę - Szczęśliwe.pl
31 marca 2019 Redakcja Szczęśliwe
Znajdź miłość na wiosnę

Znajdź miłość na wiosnę

Łatwo powiedzieć: znajdź miłość na wiosnę. Czym tak naprawdę jest miłość?

Miłość, to pewien mechanizm wzajemnego przyciągania, który sprawia, że  ludzie chcą być razem, ponieważ we dwoje jest nam raźniej, łatwiej, lepiej.

To uczucie może spaść na nas w dowolnym momencie i miejscu.

Jest tylko jeden warunek – trzeba wyjść miłości naprzeciw. Mieć otwarte oczy i serce. Dopiero wtedy wszystko może się wydarzyć.

Ciekawostka: częściej zakochujemy się wiosną i latem. Dlaczego? Ponieważ nasze nosy są wtedy intensywnie pobudzane, cielesne zapachy unoszą się w powietrzu. Nazywamy je feromonami.

Naukowcy dowodzą, że zmysł powonienia pomaga nam dobrać odpowiedniego genetycznie partnera czy partnerkę.

Wykazano, że zapach potu i oddechu mężczyzny decyduje w ogromnym  stopniu o tym, czy dany facet spodoba się kobiecie. Dlatego Panowie – dbajcie o te sprawy!

Jak szybko możemy się zakochać?

Zakochać możemy się bardzo szybko, w ułamki sekund.

Na ogół stan zakochania ma cechy olśnienia. Bywa i tak, że ludzie znają się od lat i nagle to “coś” się wydarza! Emocjonalne trzęsienie ziemi.

Zakochanie, to pierwszy etap procesu, jakim jest miłość. Może przerodzić się w stabilny, pełny, związek. Pełny, oznacza, że w relacji łączącej dwoje ludzi, jest wszystko, co trzeba: intymność, namiętność i zaangażowanie.

Istotą damsko-męskiej relacji jest zagadka, którą chcemy rozwiązać.

Na początku związku kobieta powinna być dla mężczyzny, w jakimś stopniu ekscytująca i zaskakująca.

W długotrwałym związku, kluczowa jest stabilność emocjonalna, przewidywalność, a także zaradność. Jednocześnie, bardzo ważną rzeczą dla udanej relacji, jest brak rutyny.

Gdzie można spotkać miłość?

Jest wiele miejsc w przestrzeni publicznej, gdzie można spotkać interesującą osobę.

Na przykład, uprawianie sportu jest dobrą okazją, do poznania innego pasjonata aktywności fizycznej. Miłość może na nas czekać w klubie fitness, na jodze, podczas joggingu czy jazdy na rowerze.

Warto wspomnieć również o spacerach z psem. Metoda “na psa” naprawdę działa! Jeśli kobieta lub mężczyzna są czuli na psie wdzięki – podejdą i zagadają do was.

Warto także chodzić na wystawy, spotkania autorskie, premiery teatralne czy kinowe, wykłady. Takie miejsca, jak te wymienione, ale i wiele innych, przyciągają ludzi o podobnych zainteresowaniach. Tworzą kameralną atmosferę, sprzyjającą interesującej rozmowie.

Interesującą osobę można poznać także w czasie podróży – w samolocie, pociągu lub autobusie. Nawet w komunikacji miejskiej. Wbrew pozorom, to bardzo proste – wystarczy być ciekawym innych ludzi, patrzeć na nich, a nie na ekran smartfona!

Duże miasta, takie jak Warszawa, sprzyjają poznawaniu nowych ludzi. Warto wyjść z domu, zjeść śniadanie “na mieście”, wypić kawę na ławce, w parku. Wokół nas też jest wielu singli, którzy również rozglądają się za drugą połówką. Możemy Wam polecić miejsce, gdzie można znaleźć pomysł na spędzenie czasu i znalezienie potencjalnego partnera: https://waw4free.pl

A jeśli i to zawiedzie?

Co zrobić jeśli te metody zawodzą? Kiedy w naszym otoczeniu nie ma zbyt wielu singli? No i jeśli nie mamy za dużo wolnego czasu?

Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów i odwiedzić np. biuro matrymonialne.

Współczesny klient biura matrymonialnego, to zazwyczaj osoba wykształcona, pewna siebie, z ciekawymi pasjami, aktywna fizycznie, o miłej aparycji. To także często osoba osiągająca sukcesy w pracy zawodowej.

Tym czymś, co łączy wszystkich klientów, jest samotność i potrzeba zmiany tego stanu.

W poszukiwaniu partnera, dla jednych priorytetem jest wygląd, dla innych ważniejsze są zainteresowania, pasja, wykształcenie, osiągnięcia zawodowe.

Wszyscy szukają tego samego – partnerów, gotowych do stworzenia trwałego związku, opartego na miłości.

Trzeba pamiętać, że szukanie miłości jest procesem, który czasem trwa krócej, czasem dłużej. Podsumowując – warto szukać – bez miłości ludzkość skazana byłaby na wyginięcie, a codzienne życie nie do zniesienia

Zapraszamy wszystkie osoby samotne, które potrzebują pomocy w znalezieniu partnera, do kontaktu z naszym Biurem tu: kontakt