Archiwum Wybrane oferty - Szczęśliwe.pl
Warszawa

Aleksandra, nauczycielka, 40 lat

Drobna, zgrabna, o zielonych oczach i ścisłym umyśle, rozwódka mieszkająca w Warszawie, poszukuje Pana w celach towarzysko-matrymonialnych, wysokiego, samodzielnego i zaradnego. W związku oczekuje otwartości, nieco szaleństwa tam, gdzie jest wskazane, a powagi tam, gdzie być powinna.

Warszawa

Joanna, biochemik, 48 lat

Filigranowa blondynka, o długich włosach i niebieskich oczach. Radosna, ekspresyjna, o ogromnym poczuciu humoru. Ma swoje zdanie i wie czego oczekuje od życia. Uwielbia obcowanie z naturą, kocha zwierzęta, lubi tańczyć. Interesuje się kulturą. Szuka mężczyzny inteligentnego, z poczuciem humoru, szarmanckiego, troskliwego, zaradnego i zmotoryzowanego.

Warszawa

Agata, specjalista ds. reklamy, 53 lat

Kobieca, długie kręcone blond włosy, ubiera się elegancko i nowocześnie. Interesuje się kulturą, historią i muzyką, lubi pływać. Dusza artystyczna, otacza się wszystkim, co piękne i dobre. Lubi rozmowy na każdy temat. Poszukuje mężczyzny kulturalnego, o szerokich zainteresowaniach. W związku ceni odpowiedzialność, uczciwość i przyjaźń.

Warszawa

Mirosław, pracownik administracji państwowej, 35 lat

Szczupły, włosy ciemne, nosi okulary. Wrażliwy i uczuciowy, ceni punktualność i prawdomówność. Interesuje się psychologią, historią i podróżami. W wolnych chwilach lubi zajmować się ogrodnictwem, a także biega i jeździ na rowerze. Szuka kobiety spokojnej, rodzinnej, niezależnej, z którą  stworzy szczerą relację, opartą na wzajemnym zaufaniu.

Ostrołęka

Adam, urzędnik, 44 lat

Wysoki romantyk, o miłej aparycji, ceniący kulturę w zachowaniu. Wrażliwy, w wolnych chwilach rysuje i pisze wiersze. Ciepły, opanowany, wierny, lubi spacery oraz bieganie. Szuka kobiety, panny, uczciwej, podzielającej jego pasje i wrażliwość, pochodzącej z okolic północnego Mazowsza w celach założenia rodziny. Jeśli kocha, to jest w stanie dać z siebie wszystko.

Warszawa

Adrian, branża budowlana, 40 lat

Romantyczny, ciepły, radośnie usposobiony, raczej domator. Lubi spacery i wyjścia do restauracji ze smacznym jedzeniem i dobrym winem. Jest mężczyzną szczupły, dbającym o swój wygląd. Ceni domowe ciepło, spokój i partnerstwo w obowiązkach domowych. Jest pracowity i ceni tę cechę u kobiet. Szuka kobiety spokojnej, rodzinnej, domatorki, która również ma swoje pasje.

Warszawa

Iwona, ekonomistka, 49 lat

Pogodna, atrakcyjna, o brązowych włosach i zielonych oczach, z bogatymi zainteresowaniami kulturalnymi i licznymi talentami (sama maluje). Lubi ludzi i lubi pomagać innym, wymagająca od siebie, ale i od otoczenia, świetnie zorganizowana. Uwielbia tańczyć. Chciałaby poznać mężczyznę, który czuje się samotny i potrzebuje kobiecego ciepła, a w zamian zapewni poczucie bezpieczeństwa i prawdziwe uczucie.

Warszawa

Monika, 28 lat

Wesoła i uśmiechnięta dziewczyna z energią i pasją do życia. Lubi zieleń przyrody, spokój otoczenia oraz długie rozmowy. Mimo, może się wydawać młodego wieku zdecydowana jest na założenie rodziny z odpowiednim mężczyzną, który podobnie jak Ona chce zbudować rodzinę opartą na szacunku, zrozumieniu i miłości…

Warszawa

Joanna, prawnik, 36 lat

Kochać i być kochanym, myślę, że nie tylko Ja ale również Ty chcesz to poczuć, te motyle w brzuchu, ten błysk w oku na mój widok jak również uśmiech na twarzy. Chcę stworzyć taką prawdziwą rodzinę z dziećmi. Wspólne wakacje, niedzielne obiady czy poranne śniadania, niech będą naszą wspólną radością..