Wybrane oferty | Szczęśliwe.pl
Warszawa

Iwona, własna działalność, 36 lat

Uśmiechnięta, drobna blondynka o optymistycznym nastawieniu do otaczającego świata. W piątek po południu z chęcią pakuje plecak i jedzie pod namiot, w góry czy też nad morze. Życie nauczyło Ją, że trzeba kroczyć do przodu i korzystać z wszystkiego, młodość nie trwa wiecznie, a jest tyle miejsc które chciałaby zobaczyć. Może razem je zobaczymy?

Bruksela

Krzysztof, przedsiębiorca, 60 lat

Wdowiec, sympatyczny, otwarty na drugiego człowieka, chce jesień swego życia spędzić w Polsce ciesząc się z życia z bliską osobą u swego boku. Pasją jego jest historia, dobra książka oraz sztuka. Umie docenić prawdziwe piękno. Z chęcią pozna Panią z którą stworzą duet.

Londyn

Dariusz, sektor finansowy, 50 lat

Rozwiedziony, wysoki brunet o silnym charakterze, dążący do wyznaczonych celów. Kolejnym z nich jest stabilizacja, znalezienie odpowiedniej kobiety z którą stworzy związek. Chciałby aby potrafiła ona pójść dalej z nim przez życie, zaakceptowała wady jak również zalety. Ważne aby mogła i chciała zmienić miejsce zamieszkania.

Warszawa

Emilia, branża informatyczna, 40 lat

Z córką tworzymy duet ale chętnie przyjmiemy i stworzymy większą rodzinę.. Zaradna, konkretna, zorganizowana chętnie pozna mężczyznę dla którego rodzina jest najważniejsza oraz bliskie osoby a wieczór przy grach planszowych oraz interesujących filmach czy książkach nie jest czasem straconym.

Warszawa

Mikołaj, chemik, 28 lat

Inteligentny, elokwentny rozwijający swoje pasje – podróże oraz literatura. Dojrzałem do stworzenia stabilnego związku partnerskiego docelowo założenie rodziny. Chcę poznać kobietę o podobnych wartościach oraz poglądach abyśmy wspólnie mogli iść przez życie.

Warszawa

Rafał, branża finansowa, 40 lat

Chcę poznać kobietę z którą porozumiem się bez słów, spojrzę na nią i wiem o czy myśli, razem będziemy spędzać czas, wzajemnie poznawać się budować nasz związek, przecież związek to praca dwojga ludzi, ciągłe staranie się, zrozumienie, rozmowa, wspólny czas…. czy zechcesz ze mną budować związek?

 

Warszawa

Bożena, branża handel i usługi, 43 lat

Optymizm z nutką realizmu, ale świat widzi doskonale w kolorowych barwach. Kino, uwielbiam mogłabym spędzać tam każdą swoją wolną chwile. Potrzebuję mężczyzny który da mi oparcie, wsparcie, a kiedy potrzebuję powie mi co mam zrobić jeśli się pogubię. Jeśli cenisz szczerość, optymizm, zaradność może jesteś osobą z którą stworzę stabilny związek?

Warszawa

Regina, 55 lat

Drobna blondynka, której pasją są kryminały oraz góry. Rozwiedziona, dorosłe dzieci które dobrze sobie sami radzą i nie potrzebują już ciągle mojej pomocy, więc w końcu nadeszła pora pomyśleć o sobie. Chcę poznać odpowiedzialnego, zaradnego mężczyznę z którym nie będę się nudziła i będę mu mogła opowiedzieć jaką książkę teraz czytam i dlaczego tak mnie fascynuje, a podczas dłuższego wolnego pojedziemy razem w góry aby móc podziwiać te piękne widoki.

Warszawa

Wiesław, branża transportowa, 53 lat

Ciepły, opiekuńczy, świetnie radzi sobie w sztuce kulinarnej. Dobry obiad, ugotuję Ci moją specjalność, którą jest….. powiem na spotkaniu. Lubię swoją pracę, jestem zaradny, niezależny chciałbym poznać kobietę z którą stworzymy związek partnerski, ewentualnie podzielimy się obowiązkami domowymi a wolne popołudnia będziemy spędzać razem, może rower, spacer?