Archiwa: Kobieta - Szczęśliwe.pl
Warszawa

Małgorzata, urzędnik, 34 lat

Panna, bardzo kobieca i elegancka. Kolor włosów – aktualnie brązowe. Jest stanowcza, szczera i radosna. Ceni umiar we wszystkim, zwolenniczka tzw. złotego środka. Lubi aktywność na świeżym powietrzu: rower, rolki, spacery. Woli teatr niż kino. Uwielbia zwierzęta, a zwłaszcza psy. Szuka mężczyzny/partnera, bezdzietnego, szarmanckiego, inteligentnego, uczciwego. Jej mężczyzna musi kochać psy.

Warszawa

Iwona, bankowiec, 42 lat

Panna z Warszawy, kobieca blondynka, średniego wzrostu. Optymistka, życzliwa ludziom, cierpliwa, z poczuciem humoru, ciekawa świata i ludzi. Umie i lubi słuchać. Uwielbia wędrówki górskie, podróże, nie ogląda telewizji, w wolnych chwilach czyta, eksperymentuje w kuchni, chodzi do kina i teatru. Kocha jazdę rowerem. Szuka partnera z Warszawy lub okolic, który kocha wypady w góry, który jest wyrozumiały, otwarty, ceni partnerstwo w związku.

Warszawa

Małgorzata, urzędnik, 32 lat

Panna z Warszawy, szczupła blondynka, naturalna w sposobie bycia i wyglądzie. Słucha dużo różnej muzyki: od klasycznej po rock. Lubi dobry film lub sztukę teatralną. Pasjonuje się fotografią oraz nauką języków obcych. Jest osobą miłą, uśmiechniętą i opiekuńczą, ma duszę artystyczną. Szuka kawalera z Warszawy, spokojnego, uczuciowego, kulturalnego, ceniącego aktywny tryb życia.

Warszawa

Katarzyna, pracownik biurowy, 49 lat

Rozwiedziona, szczupła blondynka z długimi włosami, bardzo kobieca. Lubi spotkania towarzyskie, spacery z psem, poznawanie nowych miejsc. Bardzo lubi tańczyć. Lubi jasne sytuacje w życiu, jest energiczna, opiekuńcza, bezpośrednia. Umie cieszyć się każdym dniem i każdą chwilą życia. Szuka mężczyzny z Warszawy lub okolic, pogodnego, z poczuciem humoru, romantycznego i czułego.

województwo mazowieckie

Monika, nauczycielka, 40 lat

Rozwiedziona, drobna blondynka, uśmiechnięta i z pozytywnym nastawieniem do życia. Lubi śpiewać, podróżować, tańczyć i grać w siatkówkę. Ceni punktualność. Szuka mężczyzny z terenu województwa mazowieckiego lub z Warszawy, zadbanego, energicznego, z poczuciem humoru.

Okolice Warszawy

Katarzyna, lekarz weterynarii, 41 lat

Panna, wysoka, blondynka. Zaradna, optymistka, ciekawa świata i ludzi. Uwielbia podróże, spacery i zwierzęta. Szuka mężczyzny z Warszawy lub okolic, ale nie tylko, wesołego i uśmiechniętego, który będzie potrafił ją czasem rozśmieszyć. Ważne, aby był dobrym człowiekiem, kochał ludzi i zwierzęta.

Warszawa

Iwona, przedsiębiorca prywatny, 41 lat

Rozwiedziona, wysoka, elegancka blondynka, o romantycznej naturze, łagodnej osobowości. Ceni życie proste i radosne. Jednocześnie ambitna i pracowita. Lubi aktywne spędzanie wolnego czasu, ale także długie rozmowy na każdy temat. Przyroda jest jej nałogiem. Szuka mężczyzny z Warszawy, ale nie tylko, odpowiedzialnego, szarmanckiego i przedsiębiorczego.

Warszawa

Aleksandra, nauczycielka, 40 lat

Drobna, zgrabna, o zielonych oczach i ścisłym umyśle, rozwódka mieszkająca w Warszawie, poszukuje Pana w celach towarzysko-matrymonialnych, wysokiego, samodzielnego i zaradnego. W związku oczekuje otwartości, nieco szaleństwa tam, gdzie jest wskazane, a powagi tam, gdzie być powinna.

Warszawa

Joanna, biochemik, 48 lat

Filigranowa blondynka, o długich włosach i niebieskich oczach. Radosna, ekspresyjna, o ogromnym poczuciu humoru. Ma swoje zdanie i wie czego oczekuje od życia. Uwielbia obcowanie z naturą, kocha zwierzęta, lubi tańczyć. Interesuje się kulturą. Szuka mężczyzny inteligentnego, z poczuciem humoru, szarmanckiego, troskliwego, zaradnego i zmotoryzowanego.