Archiwa: Kobieta - Szczęśliwe.pl
Warszawa

Maria, ekonomistka, 59 lat

Pani Maria to bardzo elegancka kobieta, która  jest radosna,  pełna energii i umie cieszyć się życiem.

Jest ona kobietą odważną, pewną siebie i inteligentną.

Pani Maria interesuje się muzyką, zwłaszcza klasyczną,  lubi taniec i śpiew.

Jest kobietą wysportowaną,  która regularnie pływa,  również gra w tenisa i jeździ na rowerze.

Chciałaby poznać mężczyznę, który jest elegancki, inteligentny. Takiego, który jest otwarty na świat i ludzi, u boku którego będzie szczęśliwa i spełniona.

Warszawa

Elżbieta, emerytka, 60 lat

Pani Elżbieta odniosła wiele sukcesó w życiu zawodowym. Teraz jest na emeryturze i cieszy się życiem. Ma wiele zainteresowań, takich jak literatura, podróże, nowe technologie, sztuka kulinarna, teatr, taniec.

Od wielu lat jest rozwiedziona, ma wielu przyjaciół, ale brakuje jej kogoś bliskiego. Kogoś, z kim mogłaby razem cieszyć się życiem na emeryturze.

Pani Elżbieta jest zadbaną blondynką. Jest wesoła, energiczna, ciekawa świata i ludzi.

Dużę znaczenie ma dla niej zdrowy tryb życia.

Szuka zadbanego, uczciwego pana, z poczuciem humoru. ważne, aby podobnie jak Pani Elżbieta, był otwarty na świat i ludzi.

Warszawa

Jolanta, ekonomistka, 50 lat

Jola to kobieta pełna energii, zawsze uśmiechnięta. Od wielu lat rozwiedziona, mimo wielu przyjaciół wokół, odczuwa samotność. Kocha podróże, wyprawy rowerowe, teatr. Lubi wokół siebie ład i porządek, dba o dom, w którym jej goście czują się zawsze dobrze. Chciałaby poznać mężczyznę, który jest pogodny, tolerancyjny, zaradny. Ważne, aby  lubił tańczyć.

 

Warszawa

Agata, 60 lat

Radosna, pełna energii, inteligentna, elegancka blondynka. Pasjonuje ją zdrowy tryb życia, jest wegetarianką.

Lubi kontakt z natura, zwierzęta. Aktywność fizyczna jest dla niej bardzo ważna, sama dużo jeździ na rowerze, ćwiczy jogę. Szuka pana, który tak jak ona ceni aktywność fizyczną, lubi przyrodę i kocha zwierzęta. Ważne, aby był optymistą.

Warszawa

Małgorzata, urzędnik, 34 lat

Panna, bardzo kobieca i elegancka. Kolor włosów – aktualnie brązowe. Jest stanowcza, szczera i radosna. Ceni umiar we wszystkim, zwolenniczka tzw. złotego środka. Lubi aktywność na świeżym powietrzu: rower, rolki, spacery. Woli teatr niż kino. Uwielbia zwierzęta, a zwłaszcza psy. Szuka mężczyzny/partnera, bezdzietnego, szarmanckiego, inteligentnego, uczciwego. Jej mężczyzna musi kochać psy.

Warszawa

Iwona, bankowiec, 42 lat

Panna z Warszawy, kobieca blondynka, średniego wzrostu. Optymistka, życzliwa ludziom, cierpliwa, z poczuciem humoru, ciekawa świata i ludzi. Umie i lubi słuchać. Uwielbia wędrówki górskie, podróże, nie ogląda telewizji, w wolnych chwilach czyta, eksperymentuje w kuchni, chodzi do kina i teatru. Kocha jazdę rowerem. Szuka partnera z Warszawy lub okolic, który kocha wypady w góry, który jest wyrozumiały, otwarty, ceni partnerstwo w związku.

Warszawa

Małgorzata, urzędnik, 32 lat

Panna z Warszawy, szczupła blondynka, naturalna w sposobie bycia i wyglądzie. Słucha dużo różnej muzyki: od klasycznej po rock. Lubi dobry film lub sztukę teatralną. Pasjonuje się fotografią oraz nauką języków obcych. Jest osobą miłą, uśmiechniętą i opiekuńczą, ma duszę artystyczną. Szuka kawalera z Warszawy, spokojnego, uczuciowego, kulturalnego, ceniącego aktywny tryb życia.

Warszawa

Katarzyna, pracownik biurowy, 49 lat

Rozwiedziona, szczupła blondynka z długimi włosami, bardzo kobieca. Lubi spotkania towarzyskie, spacery z psem, poznawanie nowych miejsc. Bardzo lubi tańczyć. Lubi jasne sytuacje w życiu, jest energiczna, opiekuńcza, bezpośrednia. Umie cieszyć się każdym dniem i każdą chwilą życia. Szuka mężczyzny z Warszawy lub okolic, pogodnego, z poczuciem humoru, romantycznego i czułego.

województwo mazowieckie

Monika, nauczycielka, 40 lat

Rozwiedziona, drobna blondynka, uśmiechnięta i z pozytywnym nastawieniem do życia. Lubi śpiewać, podróżować, tańczyć i grać w siatkówkę. Ceni punktualność. Szuka mężczyzny z terenu województwa mazowieckiego lub z Warszawy, zadbanego, energicznego, z poczuciem humoru.