Archiwa: Mężczyzna - Szczęśliwe.pl
Okolice Warszawy

Artur, urzędnik, 40 lat

Rozwodnik z bliskich okolic Warszawy, bardzo wysoki, sylwetka normalna, włosy szpakowate. Jest prostolinijny, szczery, zdecydowany, bywa uparty. Lubi chodzić do kina, jeździć na rowerze, grać w piłkę. Szuka partnerki z Warszawy, do stałego związku, radosnej, samodzielnej, niezależnej, wyrozumiałej.

okolice Warszawy

Tomasz, stolarz, 42 lat

Kawaler, sylwetka normalna, wysoki brunet. Wrażliwy, uczuciowy, towarzyski. W wolnych chwilach słucha muzyki, urządza ogród, a czasem gotuje. Szuka partnerki do stałego związku, wyrozumiałej, zrównoważonej i z poczuciem humoru, z Warszawy lub okolic.

Warszawa

Mariusz, pracownik służb mundurowych, 41 lat

Wysoki, szczupły brunet, sylwetka wysportowana. Interesuje się naukami ścisłymi, zwłaszcza fizyką, ale także sportem, kulturą. Bardzo lubi i potrafi tańczyć. Ważna dla niego jest aktywność fizyczna. Raczej realista, z odcieniem romantyzmu. Szuka kobiety z Warszawy lub okolic, do stałego związku, marzy o posiadaniu dzieci.

Warszawa

Aleksander, kierowca, 50 lat

Wysoki, szczupły, blondyn. Pasjonat motoryzacji i podróży. Wesoły, opiekuńczy i czuły, lubi długie rozmowy i ma wiele do opowiedzenia. Szuka partnerki z Warszawy lub okolic, samodzielnej, niezależnej, radosnej, lubiącej podróże i naturę.

Warszawa

Tomasz, emeryt, 66 lat

Wysoki, szczupły, elegancki i wysportowany. Interesuje się malarstwem, literaturą, lubi chodzić do teatru. Dobrze tańczy. Jest mężczyzną wyważonym, kulturalnym, inteligentnym i szczerym. Szuka kobiety z Warszawy lub okolic, wrażliwej, naturalnej w sposobie bycia i w wyglądzie.

Warszawa

Jerzy, przedsiębiorca prywatny, 63 lat

Szczupły, wysportowany, pasjonat sportu i motoryzacji. Spokojny, wyrozumiały, w pełni niezależny. Raczej domator. Szuka kobiecej, spokojnej domatorki, lubiącej rozmawiać na każdy temat.

Belgia

Sławek, pracownik logityski, 56 lat

Sympatyczny, pogodny, romantyk, ale twardo stąpający po ziemi. Miłośnik odkrywania nowych miejsc w Europie, lubi jeździć rowerem i spacerować. Relaksuje się w kuchni, przyrządzając wspaniałe potrawy. Szuka ciepłej i ciekawej świata i ludzi kobiety, miłośniczki przyrody, wędrówek i podróży.

Warszawa

Mirosław, pracownik administracji państwowej, 35 lat

Szczupły, włosy ciemne, nosi okulary. Wrażliwy i uczuciowy, ceni punktualność i prawdomówność. Interesuje się psychologią, historią i podróżami. W wolnych chwilach lubi zajmować się ogrodnictwem, a także biega i jeździ na rowerze. Szuka kobiety spokojnej, rodzinnej, niezależnej, z którą  stworzy szczerą relację, opartą na wzajemnym zaufaniu.

Ostrołęka

Adam, urzędnik, 44 lat

Wysoki romantyk, o miłej aparycji, ceniący kulturę w zachowaniu. Wrażliwy, w wolnych chwilach rysuje i pisze wiersze. Ciepły, opanowany, wierny, lubi spacery oraz bieganie. Szuka kobiety, panny, uczciwej, podzielającej jego pasje i wrażliwość, pochodzącej z okolic północnego Mazowsza w celach założenia rodziny. Jeśli kocha, to jest w stanie dać z siebie wszystko.